Головна
Про сайт
Статті блогу
Література
Завантаження
Галерея
Контакти
   

Допоміжні матеріали

Відео Відео
Опитування

Який рівень проповіді у вашій Церкві?

Проповідь актуальна, цікава, добре підготована - 66.7%
Бажано кращої - 25.9%
Не підготована, або відсутня - 7.4%

Total votes: 27
The voting for this poll has ended on: 10 лют. 2016 - 11:32
Останні коментарі
 • Дякую, читаючі ці проповіді багато беру для себе.. :-) Весь коментар...
  21.10.16 14:59
 • Низький уклін і Вам, Вчителю. За мудрість, скромність, за мужність. Ви, отче, є ... Весь коментар...
  05.10.16 13:16
 • Слава Ісусу Христу! Вкотре перечитую Слово Боже, процитоване в проповіді о. Миха... Весь коментар...
  28.09.16 12:56
 • Слава Ісусу Христу! Кожного разу, коли роздумую над Вашою наукою на Євангельські... Весь коментар...
  30.06.16 09:25
 • Христос рождається! З великим сумом роздумую над словами проповіді про грані соб... Весь коментар...
  25.01.16 16:39
Євангелізаційні спільноти
Місійні терени

Соціальні мережі

facebook facebook
Twitter

Новини RSS

feed-image Feed Entries

Зараз на сайті

На даний момент 9 гостей на сайті
16
лист.
2011
Малі спільноти - жива парафія Друк e-mail
Сучасна парафія, якою вона повинна бути? Люди, які приходять у храм не знаючи один одного і виходять з нього ніким не помічені, чи велика родина, що складається із багатьох живих спільнот? У традиційних, великих парафіях сучасна людина губиться, статус прихожанина її більше не задовольняє. Справді віруючий християнин, або навідь людина,котра шукає Бога прагне чогось більшого ніж данина традиції, чи зовнішні форми богопочитання. В той же час Церква може поділитися, запропонувати Божому люду духовну поживу із скарбів Святого Письма, святоотцівської спадщини, глибини літургійних текстів. У світі, серед сотень тисяч осіб, людина почувається самотньою,не захищеною, зайвою. Діти і молодь, люди різного віку і становища приходять до церкви шукаючи різного роду допомоги, підтримки, хочуть щоб їх почули, зрозуміли. Кожна людина є унікальною особистістю, із власним характером, поглядами, тільки їй притаманни талантами. З давна у Цекві існували різні братства, сестритства, товариства, апостольства де усі бажаючі  мали можливість для вдосконалювати свою молитву, розвивати духовне життя.   Добре відомі і поширені апостольство молитви, що особливо шанувало Серце Ісуса, марійські  та вівтарні дружини, засновуване отцями редемптористами братство Матері Божої неустанної помочі, товариство доброї смерті та інші.Відповідно до змін часу і нових пошуків Святий Дух, що завжи творить все нове, народжує  до життя і апостоляту нові спільноти. Рух Назаретських Родин – спільнота, що за короткий проміжок часу поширилась у близько сорока країнах світу, прагнучи жити духовністю Назарету, на взорі євангелького дитинства у сопричасті з Марією; Рух Харизматичної Віднови -закликає у силі Святого Духа свідчити Христа і євангелізувати світ. Біблійні кола, групи молитовного читання Святого Письма- черпають силу від читання Божого слова і ділення ним. Ці і багато інших покликані бути допомогою сучасній людині у дорозі віднайдення Бога і зросту у Його любові. Парафія, відповідаючи на заклик Церкви може ставати спільнотою спільнот, або ризикує перетворитися у номінальну структуру в секуляризованому, пост модерному суспільстві.
В маленькій спільноті (рух, братство, гурток…) християнин має можливість поглибити духовне життя, реалізувати своє бажання служити Церкві відповідно до власного покликання, а людина невіруюча в невеликім колі людей зможе пізнати Христа і відкрити для нього своє серце. Зустрічі малих спільнот – це добра нагода для освячення віруючих і навернення тих, хто Бога ще не пізнав. Виникнення кожної молитовної групи проходить у лоні Церкви, з благословення єпископа,  зріст відбувається у Церкві і живе група для Церкви, у послусі і любові в тісній і обовізковій співпраці з духовним проводом. В громаді, яка складається із різних спільнот кожен парафіянин почувається потрібним і зайнятим, духовно росте та євангелізує середовище свого перебування, приводить інші душі до пізнання Божого Царства. Серце парафії, що об’єднує усі спільноти є Свята Літургія, саме зібрана біля Божого престолу громада переживає свою церковну єдність у різноманітності дарів і служінь.В малій спільноті віруючі знають одни одного, підтримують,зростають в любові. Звичайно, це потребує уваги, праці, чування з боку священиків, але праця буде винагороджена багатьма спасенними душами, живими християними і щедрим Божим благословенням.
 

Додати коментар


Захисний код
Оновити

 
 

 

 

Останнє повідомлення: 4 роки, 11 місяці тому
 • madmin : Тож усе я вважаю за втрату ради переважного познання Христа Ісуса, мого Господа, що я ради Нього відмовився всього, і вважаю все за сміття, щоб придбати Христа. Фл.3.8

    Лише зареєстровані
    користувачі можуть
    залишати повідомлення


Санкт-Петербург, секс знакомства: Девушка ищет мужчину